Read Alice by Lewis Carroll Free Online


Ebook Alice by Lewis Carroll read! Book Title: Alice
The author of the book: Lewis Carroll
Edition: Sinisukk
Date of issue: 2015
Format files: PDF
The size of the: 548 KB
City - Country: No data
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Loaded: 1477 times
Reader ratings: 4.8

Read full description of the books:2015. aastal sai Lewis Carrolli ajatu Alice juba 150-aastaseks. Sellest hoolimata pole Alice vajunud unustustehõlma, vaid vastupidi, temast pajatavad raamatud pakuvad siiani lugemislusti ja fantaasiat ergutavaid jutte nii lastele kui ka täiskasvanutele ning hulgaliselt uurimismaterjali kirjandusteadlastele, kes kiht kihi haaval püüavad paljastada Alice’i imeliste seikluste tagamaid. Kuid Alice’i-raamatute populaarsus peitubki tõenäoliselt selles, et Carroll on suutnud luua niivõrd põimunud fantaasiamaailma, mis iga lugemiskorraga paljastab uue kihi, mida me enne tähele ei pannudki, tuletades meile meelde, et „me oleme kõik ogarad“, ja õpetades, et „eile olime hoopis teistsugused kui täna“.
Alice’i juubeli puhul väljaantav kogumik sisaldab raamatuid „Alice Imedemaal“ ning „Peeglitagusel maal ja mida Alice sealt leidis“, aga ka kirjastus Macmillani arhiivil põhinevat põnevat faktikogu, mis pajatab loo sellest, kuidas Carrolli jutustused jõudsid raamatukaante vahele. Samuti on kogumik rikastatud Carrolli südamlike pöördumistega lugejate poole ja raamatu „Peeglitagusel maal ja mida Alice sealt leidis“ trükiversioonist välja jäänud peatükiga.
Keegi ei suudaks ette kujutada Alice’i-raamatuid ilma Sir John Tennieli algupäraste illustratsioonideta. Käesolevas kaunis kogumikus on neile värvi lisanud Harry Theaker ja Diz Wallis, säilitades Tennieli terava pliiatsitõmbe. Tulemus on kaunis ja nagu kirjutab Philip Pullman oma eessõnas, on „mängukaardid pealegi erksavärvilised ja Punane Kuninganna näeb märksa ilmekam välja punases kui hallis“.


Download Alice PDF Alice PDF
Download Alice ERUB Alice PDF
Download Alice DOC Alice PDF
Download Alice TXT Alice PDFRead information about the author

Ebook Alice read Online! The Reverend Charles Lutwidge Dodgson, better known by the pen name Lewis Carroll, was an English author, mathematician, logician, Anglican clergyman and photographer.

His most famous writings are Alice's Adventures in Wonderland and its sequel Through the Looking-Glass as well as the poems "The Hunting of the Snark" and "Jabberwocky", all considered to be within the genre of literary nonsense.

Oxford scholar, Church of England Deacon, University Lecturer in Mathematics and Logic, academic author of learned theses, gifted pioneer of portrait photography, colourful writer of imaginative genius and yet a shy and pedantic man, Lewis Carroll stands pre-eminent in the pantheon of inventive literary geniuses.

He also has works published under his real name.


Reviews of the Alice


ROBERT

An interesting book that says more than you can fit

KIAN

The book caused contradictory feelings!

ELSIE

All right, thanks fast.

MOHAMMAD

Put it on the toilet paper! or the fireplace!

ANNABELLE

Put it on the toilet paper! or the fireplace!
Add a comment
Download EBOOK Alice by Lewis Carroll Online free

PDF: alice.pdf Alice PDF
ERUB: alice.epub Alice ERUB
DOC: alice.doc Alice DOC
TXT: alice.txt Alice TXT